ideYAPI / ideCAD

Teknik Destek ve Eğitim

ideCAD`in Gücünü Kullanın...

Tüm ideCAD kullanıcıları program satın alma tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ücretsiz ve limitsiz, telefon, faks ve e-mail aracılığıyla ideYAPI teknik servislerinden teknik destek alma hakkına sahiptirler.


 

slider-image-2
 
Kullanıcılar, periyodik olarak tekrarlanan eğitim seminerlerinden de ücretsiz yararlanırlar. Seminerler; ideYAPI İstanbul ve Bursa ofisleri ve yetkili satıcı ofislerinde yapılır. Seminer tarihleri ve içerikleri için Eğitim Seminerleri linkini tıklayınız. Kendi ofislerinde eğitim almak isteyen kullanıcılar için bu hizmetin saat ücreti, kişi başı 300 TL + KDV olarak uygulanmaktadır. Eğer bu talep ideYAPI veya yetkili satıcıların bulunduğu şehirlerden farklı bir yerde olacaksa ulaşım ve konaklama bedeli ilave edilecektir.    
 
 
 

 

slider-image-2
 
Toplam 21000 mesaj, 4500 başlık ve 6000 aktif üyesi ile en popüler inşaat mühendisliği forumlarından biri olma özelliği olan foruma, program kullanıcıları , programlara yönelik her türlü soru, istek, beğeni ve şikayetlerini gönderebilirler. Foruma üye olarak programların kullanımı ile ilgili teknik destek alabilirler. Foruma üye olmak için program satın almış olmanız gerekli değildir. ideCAD Kullanıcı Forumu. Katılmak için tıklayınız ..