Mahremiyet

ideYAPI Bilgisayar Destekli Tasarım A.Ş., yeni adıyla "ideYAPI A.Ş." web sitesinde ziyaretçilerinin gizliliğini korumayı ilke edinmiştir. Bu nedenle, bu gizlilik bildirimi ("Gizlilik Bildirimi"), web sitemizi kullanırken ideYAPI A.Ş. tarafından kullanıcılara ilişkin hangi bilgilerin alındığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Ayrıca işbu Gizlilik Bildirimi çerçevesinde dilediğiniz zaman ideYAPI ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu nasıl teyit edebileceğiniz ve bu bilgilerin silinmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Bu bilgilerin mevcut ve yürürlükteki veri koruma mevzuatı uyarınca işlenmesi ve kullanılması için gerekli her türlü işlem ideYAPI A.Ş. tarafından yapılacaktır.

Sitemize sadece ürün/hizmet başvuruları ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girilecektir.

Web Sitemize girilen tüm bilgilerin güvenliği için firma sistemimizi ve internet altyapımızı en güvenilir ve emniyetli seviyede tutmak ve sürdürmek için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Müşterilerimizin Web Sitemize ürün/hizmet başvuruları ve bilgi güncelleme amacıyla girdikleri bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Paylaştığımız bilgilere yetkisiz erişim, ideYAPI A.Ş. personeli dahil olmak üzere herkes ile kesinlikle sınırlandırılmış ve sınırlandırılmıştır.

ideYAPI A.Ş., ilgili müşterinin önceden onayı olmaksızın ve kanunen gerekli olmadıkça, bu bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır.

ideYAPI A.Ş., bu tür bilgileri yalnızca ilgili yetkiler dahilinde ve yürürlükteki yasa ve düzenlemelere tabi olarak açıklayabilir. ideYAPI A.Ş. üzerinde yargı yetkisine sahip düzenleyici kurumlar ve/veya yasama veya yürütme makamları ile organlardan herhangi birinin müşteri veri ve bilgilerinin açıklanmasını talep etmesi durumunda, ideYAPI A.Ş. bu bilgileri ancak ilgili yetkiler dahilinde ve ölçüde açıklayacak ve açıklayacaktır. ve yasalarca izin verilir.

Web Sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar sağlar. Gizlilik ve Gizlilik Politikası taahhütlerimiz sadece sitemiz için geçerli olup, bu tür diğer siteleri kapsamamaktadır. Sitemiz aracılığıyla bağlantı verilen diğer web siteleri, kendi gizlilik ve gizlilik kurallarına ve kullanım koşullarına tabidir. Buna göre ideYAPI A.Ş., Web Sitemiz aracılığıyla reklam, banner veya içerik amacıyla veya başka herhangi bir amaçla bağlantı verilen diğer web sitelerinin bilgilerinin, etik ilkelerinin, gizlilik ilkelerinin, özelliklerinin ve hizmet kalitelerinin kullanımından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz; Bu tür diğer web sitelerinde doğabilecek veya doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya genel zarar veya kayıplardan ideYAPI A.Ş. sorumlu tutulamaz.

ideYAPI A.Ş., herhangi bir destek hizmetini dışarıdan temin etmek için diğer kurum veya firmalarla yaptığı işbirliğine ilişkin olarak, bu diğer kurum veya firmaların kendi gizlilik kurallarına, koşullarına ve standartlarına uymasını sağlayacaktır.

Sitemizde yer alan bu tür bilgi ve materyallerin düzenlenmesine ilişkin tüm bilgi, materyal ve telif hakları münhasıran ideYAPI A.Ş.'ye aittir. Buna göre, firmamızın tüm bilgi ve materyaller üzerindeki telif hakları, tescilli marka, patent ve diğer fikri mülkiyet hakları saklıdır. Üçüncü şahıslara ait materyaller dışında Web Sitemizde yer alan materyaller.

Firmamızın sistem ve internet altyapısının en güvenilir ve emniyetli seviyede tutulması ve sürdürülmesi için müşterilerimizin kişisel veri ve bilgilerinin gizliliğinin sağlanması için gerekli tüm aksiyonlar ve tedbirler alınmaktadır. Ek bilgi istediğinizde ve istediğinizde lütfen firmamızla iletişime geçmekten çekinmeyin.


ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!