Mimari ve Yapısal İşbirliği

ideCAD'in Entegre BIM Tasarım Yapısı, Mimari Tasarım ve Yapı Mühendisliği için Yapı Bilgi Modellemesi ile Tam bir Disiplinler Arası Bütünleşik Tasarım Ortamı sunar.

ideCAD One AEC, Mimarlar ve Yapı Mühendisleri için bir Profesyonel BIM İşbirliği Yazılım paketidir.


Ücretsiz Başlayın »

Çok Disiplinli Tasarım

Mimarlar ve Yapı Mühendisleri için BIM İşbirliği Yazılımı

Mimarlık ve Yapı Mühendisliği için Bütünleşik iş Akışları


ideCAD One AEC, Yapı Bilgi Modellemesi ile Mimari ve Yapısal Tasarımı Entegre eden Mimarlık Mühendislik ve İnşaat için Bütünleşik AEC Paketidir.


HEMEN SİPARİŞ VERİN »

Koordinasyon için ideCAD

Entegre Yapı Bilgi Modellemesi ile Artan Koordinasyon


ideCAD, Mimari ve statik bileşenleri tek bir ortak Yapı Bilgi Modelinde birleştirir.

ideCAD Mimari ile hazırlanan mimari projelerin statik betonarme hesapları için tekrar model oluşturulmasına gerek kalmaz.  Çünkü projelendirilen yapının mimari proje safhasında Yapı Bilgi Modeli  oluşturulmuştur. Duvar, kolon, kiriş, temel, merdiven, döşeme gibi yapı objeleri her iki meslek grubu için ortaktır. Ayrıca objelerin en, boy, yükseklik, materyal gibi özellikleri de aynıdır.  Böylelikle mühendis, mimardan, tasarım çalışması sonunda parametreleri neredeyse bütünüyle belirlenmiş elemanlardan oluşan bir proje teslim alır. Duvar ve döşemelerin  daha mimari proje aşamasında tanımlanabilmesi, projenin, mühendislik çalışmalarının hiçbir bilgi ve zaman kaybı yaşanmadan başlamasını sağlar ve statik hazırlık sürecini kısaltır.


Revizyon yönetimi için ideCAD

Mimarlık ve Yapı Mühendisliği için İşbirliği


ideCAD, Mimarlar ve Yapı Mühendislerinin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilecekleri, işbirliği süreçlerini geliştirebilecekleri ve tasarım hatalarını azaltabilecekleri işbirliğine dayalı bir ortam sağlar.

Komple entegre mimari, betonarme ve çelik içeren ideCAD, aynı yapı bilgi modelini paylaşmaya izin veren sistemi ile projeyi birlikte oluşturma, gözden geçirme ve düzenleyebilme olanaklarıyla projelendirme süresini kısaltır. 

 Farklı disiplinlerin yaptığı değişiklikler aynı yapı bilgi modeli içerisinde revize edilirken, verimlilik de artar.


Entegrasyon için ideCAD

Mimari Yapısal Entegrasyon ile Artan İletişim


Kolaylaştırılmış veri paylaşımı ve entegre Mimari Yapısal iş akışları ile proje koordinasyonunu, performansını ve entegrasyonu geliştirin. Entegre Tasarım ile vizyon bütünlüğünüzü koruyun, daha iyi Yapı Bilgileri ve tam entegre modeller sayesinde Modelinizin doğru yorumlandığından emin olun.ideCAD ile Mimari Tasarım

ideCAD Mimari ; Mimari Çizimler ve Yapısal Mühendisliği Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren Mimari Tasarım Yazılımıdır.

 

Mimari Tasarım için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Yapı Mühendisliği

ideCAD Statik ; Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.

 

Yapısal Mühendislik için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile İmalat Çizimleri

ideCAD ile Mimari ve Statik Uygulama Projesi Çizimlerini, Betonarme ve Çelik Yapılar için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Çizim Yazılımı Çözümüdür.


İmalat ve Uygulama Çizimleri için ideCAD'i inceleyin »

One AEC nedir?

Entegre BIM ve Bütünleşik iş akışları ile Binaları Tasarlayın ve Oluşturun

"Her Şey planladığınız gibi"


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i Keşfedin »

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Mimari Yapısal İşbirliği Nedir?
Mimarlar ve Yapı Mühendisleri birlikte nasıl çalışırlar?
Mimarlar ve Yapı Mühendisleri Arasındaki BIM İşbirliği Nedir?
ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!