Mimari Betonarme Çelik Uygulama

ideCAD ile Uygulama Çizimleri, Entegre Mimari Tasarım da dahil olmak üzere AEC Sektörü için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Yapısal Tasarım Yazılımı Çözümüdür.

 

ideCAD'deki Entegre Uygulama Çizimleri İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Ücretsiz Başlayın »

Statik ile Entegre Mimari Tasarım

Entegre Tasarımlı İnşaat Çizimleri Yazılımı
Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat için Entegre Tasarım

 

ideCAD One AEC, Uygulama Çizimleri ve diğer birçok Yapı Bilgi Modelleme aracı içeren Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım ile Bütünleşik Yapı Tasarım AEC Yazılım Paketidir. 


HEMEN SİPARİŞ VERİN »

AEC Sektörü için BIM

Uygulama Çizimleri için Bütünleşik BIM Yazılımı
ideCAD, Entegre Mimari Tasarım, Yapısal Analiz, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırma Dahil, Hepsi Bir Arada Bütünleşik Yapı Bilgi Modellemesi BIM Programıdır.

Entegre BIM için ideCAD'i keşfedin »

Entegrasyon için ideCAD

Akıllı bileşenleri yerleştirin. ideCAD, beton, çelik, inşaat demiri ve bağlantı için kat planları, cepheler, kesitler, 3D görünümler ve tüm ayrıntıları oluşturur.

 


Mimari Ruhsat Projesi için ideCAD

BIM Modelini ekipler arasında kolayca değiştirin ve maliyetli hataları önleyin ve model tabanlı çizimlerle verimliliği artırın


İmalat Çizimleri için ideCAD

Zaman alan inşaat çizim görevlerini daha hızlı, daha kolay ve daha az maliyetle otomatikleştirin. Tüm proje ekipleri, eskisinden daha verimli bir şekilde teslim edebilir.


Mimari Çizimler için ideCAD

ideCAD ile Mimari Çizim, Yapısal Tasarım da dahil olmak üzere Entegre Yapı Mühendisliği için bir Mimari Çizim Yazılımı çözümüdür.

Betonarme Çizimler için ideCAD

ideCAD Structural ile Betonarme Detaylandırma, Betonarme binalar için Devrim niteliğinde bir Entegre Beton Detaylandırma Yazılım çözümüdür.

Çelik Çizimler için ideCAD

ideCAD Structural ile Yapısal Çelik Detaylandırma, Çelik Binalar için Devrim Yaratan Entegre Çelik Detaylandırma Yazılım çözümüdür.

Donatı Detayları için ideCAD

ideCAD Structural ile İnşaat Demiri Detaylandırma, Betonarme binalar için Devrim niteliğinde bir Entegre Demir Detaylandırma Yazılımı çözümüdür.

Birleşim Detayları için ideCAD

ideCAD Structural ile Yapısal Çelik Bağlantı Detaylandırma, Çelik Binalar için Devrim Yaratan Entegre Çelik Bağlantı Detaylandırma Yazılım çözümüdür.


ideCAD ile Mimari Tasarım

ideCAD Mimari ; Mimari Çizimler ve Yapısal Mühendisliği Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren Mimari Tasarım Yazılımıdır.


Mimari Tasarım için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Yapı Mühendisliği

ideCAD Statik ; Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.

 

Yapısal Mühendislik için ideCAD'i inceleyin »

ideCAD ile Entegre Tasarım

Entegre BIM ve Bütünleşik iş akışları ile Binaları Tasarlayın ve Oluşturun

"Her Şey planladığınız gibi"


Entegre Bina Tasarımı için ideCAD'i keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!