Mimari Görselleştirme Yazılımı

ideCAD ile Mimari Görselleştirme, Entegre Yapısal Tasarım da dahil olmak üzere AEC Sektörü için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Mimari Tasarım Yazılımı Çözümüdür.

 

ideCAD'deki Entegre Mimari Görselleştirme İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, İç Mekan Tasarımı, Peyzaj Mimarisi, 3D Kat Planları, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Ücretsiz Başlayın »

3D Mimari Görselleştirme

Mimari ve Yapısal Tasarım için Görselleştirme

Mimarlar ve Yapı Mühendisleri için 3D Görselleştirme

ideCAD Mimari, Entegre Yapı Tasarımı ve daha birçok Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Aracına sahip Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır. 


HEMEN SİPARİŞ VERİN »

Görselleştirme için BIM

Mimari Görselleştirme için Bütünleşik BIM Yazılımı
ideCAD, Entegre Mimari Tasarım, Yapısal Analiz, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırma Dahil, Hepsi Bir Arada Bütünleşik Yapı Bilgi Modellemesi BIM Programıdır.

Entegre BIM için ideCAD'i keşfedin »

Mimari Görselleştirme

Bina Görselleştirme, hem mimar hem de yapı mühendisi için önemli bir araçtır.


Yapısal Görselleştirme

ideCAD'deki Entegre Yapısal Tasarım İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için Mimari Tasarım, Yapısal Analiz, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırmayı Tek Bir Entegre Yapı Mühendisliği Yazılımında Birleştirir.

Peyzaj Görselleştirme

Doldurulan ve  boşaltılan hacimler hafriyat tablosunda otomatik listelenir.

Site Görselleştirme

Röperli krokideki koordinatlar veya eş yükselti eğrileriyle gerçek arazi modeli oluşturulur. Arazi üzerinde boşluklar, düzlükler, yaya ve araç yolları, havuz ve bina oturum alanları kolaylıkla boşaltılır. Arazi ölçülendirmesi yapılır ve arazi üzerindeki herhangi bir kot sorgulanabilir.


ideCAD ile Mimari Tasarım

ideCAD Mimari ; Mimari Çizimler ve Yapısal Mühendisliği Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren Mimari Tasarım Yazılımıdır.

 

Mimari Tasarım için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Yapı Mühendisliği

ideCAD Statik ; Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.


Yapısal Mühendislik için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile İmalat Çizimleri

ideCAD ile Mimari ve Statik Uygulama Projesi Çizimlerini, Betonarme ve Çelik Yapılar için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Çizim Yazılımı Çözümüdür.

İmalat ve Uygulama Çizimleri için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Entegre Tasarım

Entegre BIM ve Bütünleşik iş akışları ile Binaları Tasarlayın ve Oluşturun

"Her Şey planladığınız gibi"


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!