İç Mekan Tasarımı

ideCAD Mimari ile iç Mekan Tasarımı, Entegre Yapı Tasarımı da dahil olmak üzere AEC Sektörü için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Mimari Tasarım Yazılımı Çözümüdür.

 

ideCAD Mimari içerisindeki Entegre iç Mekan Tasarımı İş Akışı, Mimarlar, İç Mimarlar ve tasarımcılar için, Mimari Çizim, Mimari Görselleştirme, Peyzaj Mimarisi, 3D Kat Planları, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Bütünleşik Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Ücretsiz Başlayın »

3D İç Mekan Tasarımı

Mimari Çizim ile İç Tasarım Yazılımı

Mimarlar, iç Mimarlar ve Tasarımcılar için 3D iç Mekan Tasarımı


ideCAD Mimari, Entegre Yapı Tasarımı ve daha birçok Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Aracına sahip Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır. .

HEMEN SİPARİŞ VERİN »

İç Mekan Tasarımı için BIM

İç Mekan Tasarımı için Bütünleşik BIM Yazılımı
ideCAD, Entegre Mimari Tasarım, Yapısal Analiz, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırma Dahil, Hepsi Bir Arada Bütünleşik Yapı Bilgi Modellemesi BIM Programıdır.

Entegre BIM için ideCAD'i keşfedin »

Hazır Objeler

ideCAD Mimari,  tefrişten peyzaja uzanan  zengin kütüphanesi ile tasarımlara hayat katar. Program içinde kendiniz modelleyerek veya dilerseniz import ederek parametrik kütüphanelerinizi özelleştirebilirsiniz.

3B Kat Planları

Yapınızı, yatayda dilediğiniz yükseklikten keserek, tefrişli kat planları ve perspektif görünümler alabilirsiniz.

Metraj / Maliyet Raporları

Mimari yapı modelinden otomatik üretilen metraj ve maliyet raporları dinamiktir. Duvar üzerindeki kapı ve pencere boşlukları otomatik minha yapılır. Projede yapılan değişiklikler  metraj maliyet tablolarına anında yansır.

Tasarımınızı Görselleştin

Yüzlerce  hazır kütüphane ve serbest modelleme olanaklarını kullanarak, dekorasyon çalışmalarınızı da ideCAD ile kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
Modeli baştan sona 3 boyutlu olarak takip edebilir, kaliteli görseller ve animasyonlarla sunacağınız iç mekan projelerinizde de fark yaratırsınız. 

Animasyon Hazırlayın

Güncel yazılım teknolojileri kullanılarak, günümüz ihtiyaçlarına göre  tasarlanan animasyon olanağıyla projenizde gezinebilir, kaydedeceğiniz kamera yolları ile foto-gerçekçi sunumlar hazırlayabilirsiniz.


ideCAD ile Mimari Tasarım

ideCAD Mimari ; Mimari Çizimler ve Yapısal Mühendisliği Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren Mimari Tasarım Yazılımıdır.


Mimari Tasarım için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Yapı Mühendisliği

ideCAD Statik ; Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.


Yapısal Mühendislik için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile İmalat Çizimleri

ideCAD ile Mimari ve Statik Uygulama Projesi Çizimlerini, Betonarme ve Çelik Yapılar için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Çizim Yazılımı Çözümüdür.


İmalat ve Uygulama Çizimleri için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Entegre Tasarım

Entegre BIM ve Bütünleşik iş akışları ile Binaları Tasarlayın ve Oluşturun

"Her Şey planladığınız gibi"


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!