Mimari Çizim Yazılımı

ideCAD ile Mimari Çizim, Entegre Yapısal Tasarım da dahil olmak üzere AEC Sektörü için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Mimari Çizim Yazılımı Çözümüdür. 

ideCAD'deki Entegre Mimari Çizim İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, İç Mekan Tasarımı, Peyzaj Mimarisi, 3D Kat Planları, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Ücretsiz Başlayın »

Mimari Çizim ile Entegre Statik

Yapısal Tasarım ile Mimari Çizim Yazılımı

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat için Entegre Tasarım


ideCAD Mimari, Entegre Yapı Tasarımı ve daha birçok Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Aracına sahip Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır. 

HEMEN SİPARİŞ VERİN »

Mimarlar için BIM

Mimari Çizimler için Bütünleşik BIM Yazılımı
ideCAD, Entegre Mimari Tasarım, Yapısal Analiz, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırma Dahil, Hepsi Bir Arada Bütünleşik Yapı Bilgi Modellemesi BIM Programıdır.

Entegre BIM için ideCAD'i keşfedin »

Ruhsat Projesi Çizimleri

ideCAD Mimari yüksek kaliteli Ruhsat projelerinizi ve ruhsat çizimlerini otomatik, hızlı ve kolay bir şekilde oluşturur.
ideCAD'deki Entegre Ruhsat Çizimleri İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Mimari Kat planları

Kolonlar, kirişler, döşemeler, duvarlar, kapılar ve pencereler gibi akıllı öğeleri yerleştirin. ideCAD kat planlarını, cepheleri, kesitleri, görünüşleri, 3B görünümleri ve görselleştirmeleri otomatik oluştursun.


3D Kat Planları

ideCAD Mimari, 3B Kat Planı ve diğer birçok Bina Tasarımı aracıyla Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır

Kalıp Planı

Mimari plan ve kalıp planı, aynı proje içinde iki ayrı çalışma modudur ve birbiriyle tam örtüşür.

Çelik ve Ahşap Oturtma Çatı

Çok katlı betonarme üzeri çelik ve ahşap oturtma çatı içeren yapılar, alt katları betonarme sonraki katları çelik yapılar modellenebilir.

Otomatik Kesit ve Görünüş

Dilediğiniz sayıda kesit ve görünüş almak için sadece kat planlarını çizmeniz yeterli !

 

Teknik Kesit ve Görünüşler

Proje kontrol formuna uygun detayda hazırlanmış otomatik kesitler

(Akslı, sıvalı ve ölçülü gösterim)


Site Yerleşimi

Röperli krokideki koordinatlar veya eş yükselti eğrileriyle gerçek arazi modeli oluşturulur. Arazi üzerinde boşluklar, düzlükler, yaya ve araç yolları, havuz ve bina oturum alanları kolaylıkla boşaltılır. Arazi ölçülendirmesi yapılır ve arazi üzerindeki herhangi bir kot sorgulanabilir.

İzometrik Projeksiyon

İzometrik çizim , mühendisler, teknik ressamlar ve mimarlar tarafından kullanılan üç boyutlu nesnelerin grafik gösterimi yöntemidir. Bu Teknik, bir perspektif sunumunda olduğu gibi, derinlik yanılsamasını, nesnenin ana boyutlarının, yani seçilen üç karşılıklı dikey koordinat ekseni setine paralel olanların bozulmamış sunumuyla birleştirmeyi amaçlar.

Mimari Perspektif

Görselleştirme, hem mimar hem de yapı mühendisi için önemli bir araçtır.

Mimari Görselleştirme

ideCAD'deki Entegre Mimari Görselleştirme İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, İç Mekan Tasarımı, Peyzaj Mimarisi, 3D Kat Planları, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.

Pafta Tasarımı

Otomatik oluşturulan kesit /görünüşlerle birlikte,  çıktıya hazır ruhsat paftaları...

Entegre Modelleme Araçları

Gelişmiş 3B modelleme araçlarının yanı sıra, CAD programlarında kullanılan araçları da içeren ideCAD ile yasal sınırları zorlamadan ve başka bir CAD programına ihtiyaç duymadan tüm çizimler hızlıca hazırlanır ve direkt çıktı alınır.


ideCAD ile Mimari Tasarım

ideCAD Mimari ; Mimari Çizimler ve Yapısal Mühendisliği Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren Mimari Tasarım Yazılımıdır.


Mimari Tasarım için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Yapı Mühendisliği

ideCAD Statik ; Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.


Yapısal Mühendislik için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile İmalat Çizimleri

ideCAD ile Mimari ve Statik Uygulama Projesi Çizimlerini, Betonarme ve Çelik Yapılar için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Çizim Yazılımı Çözümüdür.


İmalat ve Uygulama Çizimleri için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Entegre Tasarım

Entegre BIM ve Bütünleşik iş akışları ile Binaları Tasarlayın ve Oluşturun

"Her Şey planladığınız gibi"


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i Keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!