3D Mimari Görselleştirme Yazılımı

ideCAD ile Mimari Görselleştirme, Entegre Yapısal Tasarım da dahil olmak üzere AEC Sektörü için Hepsi Bir Arada Bütünleşik Mimari Tasarım Yazılımı Çözümüdür.

ideCAD'deki Entegre Mimari Görselleştirme İş Akışı, Betonarme ve Çelik Yapılar için, Mimari Çizim, İç Mekan Tasarımı, Peyzaj Mimarisi, 3D Kat Planları, Ruhsat Projesi Çizimleri, İmalat ve Montaj Çizimleri, Mimari-Yapısal Tasarım ve Uygulama Çizimlerini Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Denemek İçin Ücretsiz 3B Görselleştirme Yazılımını İndirin

ideCAD Mimari, Entegre 3B Görselleştirme ve daha birçok Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) Aracına sahip Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır. 


3B Mimari Görselleştirme için ideCAD'i indirin »

Mimari Tasarım için 3B Görselleştirme Yazılımı

ideCAD Mimari, 3B Görselleştirme ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleştiren Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır.

Mimari Tasarım için ideCAD'i keşfedin »

Yapı Mühendisliği için 3B Görselleştirme Yazılımı

ideCAD Statik Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile Bütünleştiren İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır.

Yapısal Mühendislik için ideCAD'i keşfedin »

İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık için Bütünleşik Tasarım


ideCAD ile Entegre Yapı Tasarımı, Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat için Hepsi Bir Arada Yapı Tasarımı ve Yapı Bilgi Modellemesi BIM Yazılımı çözümüdür.


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!