Bütünleşik Yapı Tasarım Yazılımı

ideCAD One AEC, Mimari Tasarımdan Yapısal Detaylandırmaya kadar proje teslimini kolaylaştıran Entegre Yapı Tasarımı içeren, Bütünleşik Yapı Bilgi Modellemesi Yazılım Paketidir.

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat için AEC Yazılım Paketi, Mimarlar, Yapı Mühendisleri ve Müteahhitler için Hepsi Bir Arada Yapı Bilgi Modelleme Çözümüdür.


Ücretsiz Bina Tasarım Yazılımı

Denemek İçin Ücretsiz Yapı Tasarım Yazılımını İndirin

ideCAD'deki Mimari ve Yapısal İş Akışları, Betonarme ve Çelik Yapılar için Mimari Tasarım, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırmayı Tek Bir Entegre Yapı Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Entegre Yapı Tasarımı için ideCAD'i indirin »

Mimarlık için Yapı Tasarım Yazılımı

ideCAD Mimari, Mimarlık ve ve İnşaat Mühendisliğini Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleştiren Hepsi Bir Arada Entegre Mimari Tasarım Yazılımıdır.

ideCAD'deki Mimari ve Yapısal İş Akışları, Betonarme ve Çelik Yapılar için Mimari Tasarım, Yapısal Tasarım ve Yapısal Detaylandırmayı Tek Bir Entegre Mimari Tasarım Yazılımında Birleştirir.


Mimari Tasarım için ideCAD'i inceleyin »

Yapı Mühendisliği için Yapı Tasarım Yazılımı

ideCAD Statik, Mimarlık ve İnşaat Mühendisliğini Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleştiren Hepsi Bir Arda İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır. 

ideCAD Statik, Amerika, Avrupa ve Asya dahil olmak üzere ACI, EuroCode, IBC, ASCE 7-16, NSCP 2015, DBP 1302, SNI 1726, BCP 2021 ve MOPC gibi farklı Bina Tasarımı kodlarına sahiptir.


Yapı Mühendisliği için ideCAD'i inceleyin »

Entegre BIM ile Yapı Tasarım Yazılımı

ideCAD ile Yapı Bilgi Modellemesi (BIM), AEC Sektörü için Entegre Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Yazılımı çözümüdür.

Entegre BIM için ideCAD'i inceleyin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!