ideCAD ile Entegre Yapı Bilgi Modellemesi (BIM)

ideCAD ile Entegre Yapı Bilgi Modellemesi (BIM), AEC Sektörü için Bütünleşik Mimari, Yapısal Mühendislik ve İnşaat Mühendisliği BIM Yazılımı çözümüdür.

Mimarlık, Yapı Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği için Entegre BIM Programı Paketi; Mimarlar, Yapı Mühendisleri ve Müteahhitler için Hepsi Bir Arada Yapı Bilgi Modelleme BIM Program Çözümüdür.

ideCAD, Mimarlar ve İnşaat Mühendislerinin sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilecekleri, işbirliği süreçlerini geliştirebilecekleri ve tasarım hatalarını azaltabilecekleri işbirliğine dayalı bir ortam sağlar.

Komple entegre mimari, betonarme ve çelik içeren ideCAD, aynı yapı bilgi modelini paylaşmaya izin veren sistemi ile projeyi birlikte oluşturma, gözden geçirme ve düzenleyebilme olanaklarıyla projelendirme süresini kısaltır.  Farklı disiplinlerin yaptığı değişiklikler aynı yapı bilgi modeli içerisinde revize edilirken, verimlilik de artar.

ideCAD ile Entegre Bina Bilgi Modellemesi (BIM)

Denemek İçin Ücretsiz Entegre BIM Yazılımını İndirin

ideCAD One AEC, Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleşik Tasarım için Entegre Mimari, Yapısal Mühendislik ve Detaylandırma BIM Yazılım Paketidir.


Entegre BIM için ideCAD'i indirin »

Mimari Tasarım için Entegre BIM Yazılımı

ideCAD Mimari, Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleştiren Hepsi Bir Arada Mimari Tasarım Yazılımıdır. 


Entegre Mimari BIM için ideCAD'i keşfedin »

Yapı Mühendisliği için Entegre BIM Yazılımı

ideCAD Statik, Yapısal Mühendislik ve Mimari Tasarımı Yapı Bilgi Modellemesi ile Bütünleştiren Hepsi Bir Arada İnşaat Mühendisliği Yazılımıdır. 


Entegre Yapısal BIM için ideCAD'i keşfedin »

Entegre BIM ve Bütünleşik İş Akışlarıyla Tasarlayıp İnşaa Edin


Entegre Bina Tasarımı için ideCAD'i keşfedin »

ideCAD ile Zaman ve Bütçe Tasarrufu Yapın

Şimdi ÜCRETSİZ Denemeye Başlayın!